Masz pytania? Zadzwoń!
Masz pytania? Zadzwoń! 32 204 63 32

Zostaw wiadomość
Zostaw wiadomość aramis@aramiskatowice.pl

Drukarnia Aramis

Naszą specjalizacją jest druk cyfrowy i offsetowy oraz druk wielkoformatowy, w tym druk lateksowy, solwentowy i UV. Posiadamy własny park maszynowy oraz pełne zaplecze introligatorskie, które pozwalają nam na realizację wydruków o różnych stopniach skomplikowania w ekspresowych terminach.


Ponad 28 lat doświadczenia


Jesteśmy jedną z najstarszych drukarni na Śląsku – firma została założona w 1995 roku. Początkowo działalność drukarni opierała się na sitodruku oraz druku offsetowym, z czasem rozszerzając swój profil na druk niskonakładowy oraz wielkoformatowy. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na Śląsku druk cyfrowy. Konsekwentnie rozbudowujemy nasz park maszynowy oraz zaplecze introligatorskie, co pozwala nam na stałe poszerzanie gamy produktów oraz minimalizowanie czasu ich realizacji.


Tradycje drukarskie a nowoczesność


Wiedza i wieloletnie rodzinne doświadczenie rzemiosła wpływa na jakość i unikalność wykonania naszych realizacji, a nowatorskie i pro-ekologiczne podejście do technologii druku pozwala nam na czynną ochronę zdrowia pracowników i środowiska. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie m.in. oparte na druku lateksowym oraz tonerach wyprodukowanych z biomasy roślinnej, które pozwalają nam na produkcję części wydruków z minimalnym lub bez jakiegokolwiek wpływu na środowisko – naklejki, wizytówki, plakaty, foldery, etykiety, metki, ulotki, katalogi.