Masz pytania? Zadzwoń!
Masz pytania? Zadzwoń! 32 204 63 32
Zostaw wiadomość
Zostaw wiadomość aramis@aramiskatowice.pl

O naszej firmie

Specjalizujemy się w druku cyfrowym i pracach introligatorskich. Druk w naszej firmie rozpoczyna się nawet od pojedynczej sztuki -bez utraty jakości, w krótkim terminie oraz w niskiej cenie- i to wyróżnia nas na tle konkurencji.


Ponad 25 lat doświadczenia


Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej profesjonalnych drukarni niskonakładowych na Śląsku. W początkowej fazie swej działalności firma zajmowała się głównie sitodrukiem oraz drukiem offsetowym. Firma została założona w 1995 r. przez mgr sztuki Krzysztofa Pogorzelskiego, absolwenta wydziału Grafiki ASP w Krakowie, który już w 1989 roku rozpoczął swoją przygodę z drukiem i grafiką . Pierwszy slogan reklamowy brzmiał "drukujemy wszystko oprócz falsyfikatów".


Cała rodzina wspiera firmę


Aktualnie drugie pokolenie naszej rodziny kultywuje bogate tradycje drukarskie. Wiedza i wieloletnie rodzinne doświadczenie rzemiosła w połączeniu z ręczną pracą introligatorską wpływa na jakość i unikalność wykonania. Z autopsji znamy bardzo wiele historii związanych z rozwojem druku w Polsce, o których chętnie opowiemy przy kawie.